Bojnice 24. júna (TASR) – Kolekcia zvierat v Národnej zoologickej záhrade v Bojniciach sa rozrástla o dve malé pandy červené. Mláďatá sa narodili samici Bambu začiatkom júna, informovala v stredu zoo na sociálnej sieti.
„Ich pohlavie ešte nepoznáme, bude ho určovať neskôr veterinárny lekár,“ uviedol riaditeľ zoo Emil Divéky.
Informáciu poskytol portál TERAZ.sk
https://www.teraz.sk/regiony/radost-v-bojnickej-zoo-pande-bambu-sa/972769-clanok.html
24. júna 2026 9:48










