Header Ad
Domov Správy Detská nemocnica v Košiciach oslávila Medzinárodný deň detí s pacientmi

Detská nemocnica v Košiciach oslávila Medzinárodný deň detí s pacientmi

13

Detská fakultná nemocnica v Košiciach zorganizovala oslavu Medzinárodného dňa detí priamo na svojich oddeleniach. Pre malých pacientov bol pripravený bohatý program, ktorý zahŕňal vystúpenia umelcov a darčeky od pedagógov a občianskych združení. Radosť a oslavy sa dostali aj na Oddelenie neonatologickej intenzívnej medicíny, kde sa personál postaral o špeciálnu atmosféru pre najmenších pacientov.

Zdroj: nasekosice.sk