Header Ad
Domov Správy Alžbeta Barátová získala ocenenie Biele srdce za prínos v ošetrovateľstve

Alžbeta Barátová získala ocenenie Biele srdce za prínos v ošetrovateľstve

23

Alžbeta Barátová, pôsobiaca na Detskom infekčnom oddelení v Košiciach, bola ocenená prestížnym vyznamenaním Biele srdce. V nemocnici pracuje od roku 1983 a je uznávaná pre svoj odborný a empatický prístup k pacientom.

Zdroj: nasekosice.sk