Header Ad
Domov Správy Beh Run 4 Forest prispel k výsadbe stromov na Furči

Beh Run 4 Forest prispel k výsadbe stromov na Furči

22

V nedeľu sa v lesoparku na Furči uskutočnilo podujatie Run 4 Forest, ktoré prilákalo desiatky účastníkov. Cieľom behu bolo podporiť výsadbu stromov, pričom za každého registrovaného bežca budú vysadené minimálne dva stromčeky. Akcia sa niesla v príjemnej atmosfére a získala podporu mestskej časti Košice-Dargovských hrdinov.

Zdroj: nasekosice.sk